Zoals jullie hebben kunnen lezen ergens in mn verslagen over de skeeler vierdaagse is mn kilometer teller gesneuveld.
Nou ben ik altijd erg van het weggooierige, maar op een of andere manier kon ik nog geen afscheid nemen van het ding.
Bee opperde dat het misschien wel een kwestie was van die gebroken draadje vervangen, stukje eraan solderen of iets in die geest.Ik nog eens op die site gekeken van microsport om te kijken of er ergens een tekening zou staan van dat horloge zodat ik kon zien waar die draad heen gaat.Geen tekening, dus ik bedacht me dat ik ze ook kon mailen !!!
Omdat ik voor zover ik wist op de nederlandse site van ze was heb ik ze keurig in het Nederlands een mail geschreven en verteld hoe en wat. Krijg ik een mail terug dat ik het horloge op kan sturen en dat ze het gratis maken !!!!Ze hebben de mail door een vertalingsgeval gedaan en mij in het engels teruggemaild.
Nou lezen kan ik dat , maar terugmailen was toch een iets ander verhaal. Maar goed je kind heeft niet voor niks zn scholen doorlopen dus die mocht dat even voor zn moeder doen.
En nu ligt mn horloge mooi ingepakt in een envelop voorzien van de mails die over en weer zijn gegaan ………….en mn brutale vraag of ze ook het plaatje wat op de kilometerteller zit zouden willen vervangen!!!!!!!!!!!
Kijk dat zit zo he ………Lou is soms van het fanatieke en toen ik voor de eerste keer het batterijtje moest vervangen wat in mn skatewiel zit ……..nou toen heb ik dus even te fanatiek die schroefjes in het plaatje gedraaid …………ze gingen er door en dat was niet de bedoeling. Nou is het zo gelegen dat plakband een hoop doet maar ja in dit geval dat ik toch het horloge terug moest sturen ……………….bedacht ik me dat ik dan net zo goed meteen een nieuw plaatje kan vragen
jij bent een super techtneut.
ik heb nog wel wat klasjes voor je .
Als je zin hebt kom maar hier,…..
baai ze weei…ik schreef bij Dremel:
van die code word ik ook helemaal kriebelig.
ik ben namelijk iemand met veel p.s. en …zo als jullie weten.
en nu moet ik telkens die verdomde code intoetsen….grrrrrrrrrrrrrr.
Wie weet, Lou, krijg je een spiksplinternieuwe. Maakt niet uit natuurlijk, als het spul maar weer goed werkt he ?
Ik ga het gewoon afwachten wat er terug komt !
Ja mus je zult nu toch echt moeten nadenken over die p.s want die code daar word je iebelig van waar of niet whahahaha
Als ze al zoveel moeite hebben gedaan word het vast een nieuwe Malou!
Dan mag je wel een beetje reclame voor ze maken onder je skate vrienden hahahhaa.
Ik heb net als jij ook steeds gezegd na de hond[ die is nu i3] geen nieuwe huisdieren meer….. maarja…. die katten waren in de steek gelaten en verwilderd hier achter in het bos en hadden honger…. wat doe je dan he.
Dus pas op als het zover is hard doorlopen als je zoiets ziet.
Maar ik zou ze nu voor geen goud meer willen missen hoor!
fijne avond en liefs van sarewiets en de bengels
ik ga nu goed nadenken over wat ik allemaal schrijf.
vooral over of het al AF is.
ander moet ik nummers gaan intioetsen.
baai ze weeeijjj Lou…Joost is alweer aan het gooien met zijn mobiele nummer.
zie het logje over noordwijk.
ff denken…..was dit alles???
of wil ik nog iets zeggen…….
nee geloof dat dit het is….
Zeg Lou as je nu gewoon de kilometerpaaltjes teld ben je er ook en he je geen schroevendraaier nodig!!!!!!!!!!
Dremel…denk na….dan moet Malou tijdens het sgeeeten tellen……
o ja Mus das waar wonne
ik mot ok altiet alles zegge…..
Ze kan toch met Be afwisselend tellen ieder de helft van de paaldjes!!!!
ja dat is wel zo……..maar hoe moet het dan als Lou er door heen kletst.
want dat doet ze Dremel….die houd d`r kwaak nog geen seconde stil.
kwaken??????? kwaakt ze???
zou ze een kikker hebben ingesl……t????
dalijkt hupt ze ook nog!!!
PS malou
Mus zei net tegen mij dat ze ze ziet vliegen met wormpjes !!!!!!!!!!
Nee ik kwek !!!
Gekwaak daar luister ik naar en stuur Bee erop af !!
Je weet nooit wat ze uhhh wakker kust zeg maar
zie je…..ze lult er weer omheen……
inderdaad….als ik
op de bank lig
heb ik uitzicht op een vinken nest
in de lei lindes
He Mus ik ben even langs joost geweest en heb het nummer opgeschreven
Zeg als jij nou ook gaat he ……….zal ik dan een appeltaart bakken en meenemen ??????????????
Zo een met amandelspijs en noten ???????????????
Dan zal ik even zuinig zijn op Piet zodat hij ook meekan
En dan zullen we Joost eens uit zn burka rukken !!!!!
Ja dremel ik zie je !!!
Kom ook joh naar Noordwijk
Gezellig
dat is een strak plan lou ik ben ook erg benieuwd ik gok erop dat je een nieuwe krijgt, joost weer naar noordwijk……
ik mis alles….jammmer smile met sip gezichtje
en thx, maar het blijft gewoon op het oude staan..ik puzzel door
Kom dan ook jacq !!
Je vinger zit toch in verband of iets dergelijks
Er zijn dus nog heel aardige mensen en vriendelijke bedrijven…. :-}
St@@rt ze kunnen mij gewoon niet weerstaan ;-))
Kwaken,wormpjes zien vliegen,paaltjes tellen,mobiele nummers, codes toetsen,kilometers tellen????
Ik raak hier de weg kwijt!!!
Fijne avond,groetjes M.
Nou ja menumenum dat Mus wormpjes ziet vliegen kan ik niks aan doen!!
of zou ze aan de wijn gezeten hebben??
Tuurlijk dremel die zit aan een flinke bel dat kan ik je vertellen
En dan ziet ze alles vliegen tot wormpjes aan toe he
Lou zou Mus Lazarus al gezien hebben????????????????
Volgens mij is Eveline al helemaal verMust!
ze hangt zelfs haar schilderijen al in de struiken!!!!!!!!!!!
Ja die ligt vanavond gezellig samen met Meneer Mus in het nest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hallo moeder van mijn buurman.Wat grappig,ik was op zoek naar een skeelerkilometerteller voor mijn vader kom ik op deze pagina uit.Moet ik wel even reageren.Ik ga verder zoeken ,ik weet alleen niet waar.Nou misschien tot de volgende nightskate of als U bij Michel bent.
Groetjes van Jasperina.
Kijk eens aan buurvrouw van mn zoon !!
zo klein is de wereld dus whahahaha
Ik heb je net een link gestuurd waar je ze kunt kopen